Гостьова лекція «Особливості створення “Портфоліо вихователя” як сучасної освітньої технології у професійному становленні педагога» кандидата педагогічних наук, доцента Оксани ВАШАК

9 квітня 2024 року проведено гостьову лекцію для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта ОПП «Дошкільна освіта». Цього разу студенти разом з викладачами Бабюк Т., Каньосою Н., Ватаманюк Г., Демчик К., Галаманжук Л., Гордійчук М., Газіна І. долучилися до лекції на тему: «Особливості створення “Портфоліо вихователя” як сучасної освітньої технології у професійному становленні педагога» кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Оксани ВАШАК.

Детальніше – на сайті кафедри теорії та методик дошкільної освіти