Мистецький захід для учнів Кам’янець-Подільських ліцеїв

Мистецький захід для учнів Кам’янець-Подільських ліцеїв

04 квітня в мистецькому корпусі К-ПНУ відбувся мистецький захід, підготовлений викладачами кафедри музичного мистецтва.

Учні Кам’янець-Подільських ліцеїв завітали на захід, де ознайомились з особливостями спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) та поринули в атмосферу творчої взаємодії з мистецтвом. Також відвідали музей відомого українського композитора, педагога, збирача музичного фольклору, громадського діяча, автора легендарного Щедрика Миколи Леонтовича й прослухали концерт, на якому виступили студенти – лауреати різноманітних міжнародних, всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

Школярі та вчителі висловлювали своє захоплення й щиру подяку за неймовірні враження від виступів студентів і цікавих розповідей викладачів кафедри.

Сподіваємося, що захід був корисним для учасників, допоможе абітурієнтам правильно обрати майбутній фах. До зустрічі в стінах К-ПНУ!

Кафедра музичного мистецтва