Підсумки науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти у 2023-2024 навчальному році

9-10 квітня 2024 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023–2024 навчальному році.

На засіданнях секцій студенти педагогічного факультету презентували наукові напрацювання у межах зазначеної тематики, продемонстрували перспективу свого наукового дослідження.

За результатами конференції планується видання 18 випуску «Збірника наукових праць студентів та магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».