Студенти народної хорової капели К-ПНУ «Мелос» долучилися до театралізованої вистави «Щедрик Story»

22 грудня 2023 р., напередодні Різдва Христового, в міському Будинку культури відбулось яскраве театралізоване дійство «Щедрик Story».

Через пісню, танець, акробатику та гру акторів кам’янчани мали можливість прожити історію життя та творчості славетного Миколи Леонтовича, долучитись до історії світового турне капели Кошиця, завдяки якій український Щедрик зазвучав на весь світ.

Народна хорова капела «Мелос» Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (керівник доцент Любов Мартинюк) стала частиною такого дійства, виконавши легендарний «Щедрик».

Христос Рождається! Славімо його!

Кафедра музичного мистецтва