Відбувся VI Всеукраїнський музичний конкурс «MusicUniFest-2023» під гаслом «Все буде Україна»

12 травня в мистецькому корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся VI Всеукраїнський музичний конкурс «MusicUniFest-2023» під гаслом «Все буде Україна». Вже шостий раз професорсько-викладацький склад кафедри музичного мистецтва Огієнківського Університету радо зустрічає яскраву, талановиту та натхненну молодь на музичному конкурсі MusicUniFest!

Не зважаючи на складні обставини, військовий стан, географія конкурсу розширюється, а кількість учасників конкурсу зростає, зокрема, заявлено на участь понад 80 номінантів із 7 областей України.

Сьогодення диктує ще й нові завдання конкурсу – створення для дітей, молоді та педагогів можливості творчого спілкування у період війни, моральної та матеріальної підтримки наших Збройних Сил України. Тому частина благодійних внесків учасників конкурсу буде перерахована на рахунок «Допомога ЗСУ». Наш освітньо-мистецький фронт наближає ПЕРЕМОГУ! Директорка конкурсу, кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри музичного мистецтва Любов Мартинюк зазначила, що конкурс «MusicUniFesт” має статус професійного, так як оцінювало конкурсантів вузькопрофільне професійне журі. Також цей конкурс є профорієнтаційним, так як його метою є виявлення талановитої молоді серед учнів закладів загальної середньої освіти, початкових спеціалізованих мистецьких закладів, студентів середніх та вищих мистецьких навчальних закладів України та заохочення їх до вступу в Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (на спеціальність «Музичне мистецтво»). Наш освітньо-мистецький фронт наближає ПЕРЕМОГУ!

Кафедра музичного мистецтва