На виставці творів відомого буковинського ювеліра Штефана Пержана

На виставці творів відомого буковинського ювеліра Штефана Пержана

12 травня в Чернівецькому художньому музеї на ювілейній виставці творів відомого буковинського ювеліра Штефана Пержана відбулася зустріч майстра з групою студентів 1-4 курсів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. На заході також були присутні старші викладачі кафедри: кандидат архітектурних наук Оксана Кліщ та кандидат мистецтвознавства Сергій Луць.

Штефан Пержан розповів гостям про свій творчий шлях, про стилі, в яких працює, про різноманітні, інколи унікальні матеріали, та техніки, які використовує при створенні виробів. Присутні з інтересом слухали про те, як виникає ідея твору, як поступово вона втілюється в мистецькому виробі. Йшла цікава розмова про тенденції сучасного ювелірного мистецтва.

Зустріч з майстром, твори якого відомі і знайшли визнання далеко за межами нашого краю, була надзвичайно цікавою і корисною для гостей з Кам’янця-Подільського.

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва