Щирі вітання з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

Щирі вітання з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

11 лютого відзначають Міжнародний день жінок і дівчат у науці, за підтримки ЮНЕСКО та спеціальної структури ООН з питань ґендерної рівності й розширення прав і можливостей жінок, маючи на меті сприяння повноцінному та рівному доступу жінок і дівчат до участі в науці.

20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію «Наука, техніка та інновації в цілях розвитку», у якій проголосила рівний доступ жінок і дівчат будь-якого віку до досягнень і розвитку науки, техніки й інновацій як запоруку забезпечення ґендерної рівноправності в цій сфері.

09 лютого відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, на якому ректор університету Сергій Копилов вручив науково-педагогічним працівникам грамоти за видатні наукові досягнення в 2022 році та до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці.

Грамотами ректорат К-ПНУ відзначив:

Стефанію Баженову – завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професора, доктора історичних наук, старшого наукового співробітника;
Наталію Бахмат – завідувача кафедри теорії та методик початкової освіти, професора, доктора педагогічних наук;
Мар’яну Буйняк – старшого викладача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кандидата психологічних наук;
Евеліну Жигульову – завідувача кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, доцента, доцента кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидата біологічних наук;
Наталію Казанішину – завідувача кафедри біології та методики її викладання, доцента, кандидата педагогічних наук;
Наталію Коваленко – доцента кафедри української мови, вченого секретаря університету, доцента, доктора філологічних наук;
Ганну Кришталюк – доцента кафедри германських мов і зарубіжної літератури, доцента, кандидата філологічних наук;
Тетяну Пилипюк – доцента кафедри комп’ютерних наук, заступника декана фізико-математичного факультету з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, доцента, кандидата фізико-математичних наук;
Анну Семенюк-Прибатень – старшого викладача кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін, кандидата юридичних наук.

Щиро вітаємо завідувача кафедри теорії та методик початкової освіти, професора, доктора педагогічних наук Наталію Бахмат з нагородою! Бажаємо здоров’я, натхнення і подальших здобутків!

Деканат педагогічного факультету