Відбувся благодійний концерт “БЕЗ ПІСЕНЬ НЕМА ЖИТТЯ”

Відбувся благодійний концерт “БЕЗ ПІСЕНЬ НЕМА ЖИТТЯ”

14 грудня відбувся благодійний концерт “БЕЗ ПІСЕНЬ НЕМА ЖИТТЯ” студентів класу вокалу старшого викладача кафедри музичного мистецтва, кандидата педагогічних наук Тараса Пухальського. Програма концерту охопила численні сольні та ансамблеві вокальні виступи, які були присвячені найактуальнішій пісенній тематиці – визвольній боротьбі українського народу, його мужності та незламності.

Серед глядачів – студенти, викладачі, місцеві жителі і гості з інших регіонів, а також представники нашого славетного воїнства – військовослужбовці ЗСУ, яких усі присутні мали змогу привітати з нещодавнім державним святом – Днем Зройних Сил України.
У рамках концерту проведено збір коштів на потреби ЗСУ та зібрано 5247 грн, які будуть передані Благодійному Фонду “ДОБРОМОБІЛЬ” на придбання позашляховика для 80-ї ДШБ.

Віримо, що Україна неодмінно переможе, а життя українців наповниться щасливими переможними піснями, бо БЕЗ ПІСЕНЬ НЕМА ЖИТТЯ!!! Слава Україні!!!

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook