Відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Микола Леонтович і сучасна освіта та культура» під гаслом «Все буде Україна»

12-13 грудня відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Микола Леонтович і сучасна освіта та культура» під гаслом «Все буде Україна».

Конференції, присвячені Великому Подолянину, які проводяться в К-ПНУ, набувають поширення: все більше українських та зарубіжних науковців, музикантів-професіоналів, аматорів відгукуються на участь у їх проведенні.

Із вітальним словом виступив доктор історичних наук, професор, ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергій Копилов.

Учасники заходу виголошували доповіді, виконували твори славетного українця Миколи Леонтовича, який навчався в Кам’янець-Подільській духовній семінарії та провів тут свої молоді роки, тут проходило його становлення як музиканта.

Детальніше – на сайті газети “Студентський меридіан”