“Я не покину Батьківщини”: 300 років від дня народження Г.Сковороди

“Я не покину Батьківщини”: 300 років від дня народження Г.Сковороди

3 грудня 2022 року відзначали 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога.
Студенти педагогічного факультету спеціальності Дошкільна освіта також долучилися до заходів з відзначення ювілею видатного українця. Зокрема з їх ініціативи та за сприяння кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка був підготовлений та проведений захід «Я не покину Батьківщини». Студентами було знято короткі ролики та змонтовано тематичний відеоматеріал про життя та творчість Григорія Сковороди, який було розміщено на You Tube каналі в мережі Інтернет. Сторінки біографії визначного філософа та мислителя XVIII ст. перепліталися з його крилатими висловами. Сьогодні в умовах війни за незалежність України ми цілком по-новому сприймаємо слова про Батьківщину, волю, готовність боротися за свободу України, які свого часу були сказані Сковородою.

Детальніше – на сайті кафедри теорії та методик дошкільної освіти