Майбутніми еразмусівцями стали 5 студентів педагогічного факультету

Майбутніми еразмусівцями стали 5 студентів педагогічного факультету

20 травня 2022 року в Університеті Огієнка було оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна академічна мобільність.

Університет гуманітарно-природничих наук імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) відібрав 10 здобувачів вищої освіти К-ПНУ, які візьмуть участь у міжнародній академічній мобільності у формі навчання з 4 жовтня по 31 грудня 2022 року.

Отож, майбутніми еразмусівцями стали:

Діана Бережна, студентка 3 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія;

Валерія Сіднюк, студентка 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Наталія Гриб, студентка 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Владислав Михайлюк, студент 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Анастасія Кривицька, студентка 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Марія Шевчук, студентка 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Валентина Муравинець, студентка 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Юлія Чередарчук, студентка 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта;

Максим Івасько, студент 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія);

Єлизавета Кожухівська, 3 курс спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

Детальніше – на сайті газети “Студентський меридіан”