Вітаємо студентів-лауреатів Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу “Grand Fest Кам’янець – 2022”!

Щиро вітаємо студентів педагогічного факультету, які стали лауреатами у номінації “Естрадний спів” на Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі “Grand Fest Кам’янець – 2022”:

Студентку 1 курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Софію Прокопову (клас доцента Любові Мартинюк) – лауреата 1 премії у номінації “Естрадний спів”.

Студента 2 курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Андрія Дейнеку (клас ст.викладача Тараса Пухальського) – лауреата 1 премії у номінації “Естрадний спів”.

Студентку 1 курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Тетяну Ярусевич (клас доцента Любові Мартинюк) – лауреата 2 премії у номінації “Естрадний спів”.

Магістрантку спеціальності “Музичне мистецтво” Вікторію Зернюк (клас ст.викладача Тараса Пухальського) – лауреата 2 премії у номінації “Естрадний спів”.

Бажаємо всім подальших творчих успіхів!!!