Наші науково-педагогічні працівники та студенти на «Grand Fest Кам’янець – весна 2022»

12 травня в Кам’янці-Подільському відбувся щорічний весняний Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець – весна 2022» у форматі благодійного мистецького марафону “З Україною в серці” (організатор – ГО Мистецьке товариство «Дивоцвіт» (голова Любов Мартинюк).
Спільною справою зібрали і перерахували благодійну допомогу за програмою “Допомога ЗСУ” – 20 350 грн.
Серед членів журі конкурсу – доктор педагогічних наук, професор, декан педагогічного факультету К-ПНУ ім. І.Огієнка Віктор Лабунець та директор фестивалю – кандидат педагогічних наук, доцент Любов Мартинюк.
Переможницею та володаркою Гран Прі весняного фестивалю-конкурсу стала студентка 1 курсу спеціальності Музичне мистецтво Михайлина Білюк!
Щиро вітаємо переможницю конкурсу! Нових творчих здобутків!