Ірина Калюжна: роботи з серії «Краса по-українськи»

Ірина Калюжна: роботи з серії «Краса по-українськи»

“Роботи з серії «Краса по-українськи», різні роки, полотно, олія. Хотілось нагадати які прекрасні жінки України! Пишаюся що я українка!”

“Всі люди відчувають певну потребу в своєму житті – творити і створювати. І зовсім не має значення область діяльності: від ремонту свого житла до виховання дітей. Для мене живопис завжди був потребою номер один, я не кажу, що без цього не проживу, звичайно проживу, адже у мене крім цього в житті є сім’я, діти, будинок і маса інших улюблених захоплень. Але живопис – це те, з чим я народилася, як з очима, руками, серцем. Це те, що всередині тебе, в твоїй душі, шукає вихід і знаходить. Хочеться завжди носити рожеві окуляри і ніколи їх не знімати, так як мета і сенс моєї творчості: бачити і передавати красу і життя.”

З допису української художниці Ірини Калюжної у Facebook