Виставка «Світло для світу»

Виставка «Світло для світу»

Напередодні початку війни майже непоміченою пройшла подія – виставка «Світло для світу», організована в межах волонтерського соціально-творчого проєкту міжнародного руху “Віра і світло” провідником спільноти «Діти Сонця», випускницею кафедри ЛЮДМИЛОЮ-АГАТОЮ МЕГЕЙ, за сприяння кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ ім.І.Огієнка, НАТАЛІЇ МЕНДЕРЕЦЬКОЇ.
Дякуємо кожному студенту, хто створював роботи і надав їх на виставку.
Це здобувачі вищої освіти різних курсів спеціальності «023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» і 014 “Середня освіта. Образотворче мистецтво” кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка:

Белінська Юлія
Брижак Альона
Хоруженко Анастасія
Дубенюк Юлія
Мудрик Роман
Надольська Олександра
Федорчак Марія
Мулярчук Оксана
Мазур Тамара
Роцінська Ірина
Пилипей Аліна
Кожухівська Єлизавета
Мотрій Дмитро
Заблоцька Марина
Шидловська Катерина
Гарліцька Тетяна
Плінгей Валерія
Шарпацький Владислав
Барановська Олександра
Юшко Анастасія
Івасюк Вадим (магістр 2021 року випуску)

ПОДЯКУ учасники виставки зможуть отримати у ВИСТАВКОВІЙ ЗАЛІ по вулиці Соборній!!!

З допису професора Наталії Урсу у Facebook