Знай наших! Вітаємо Анжелу Шаршонь!

Знай наших! Вітаємо Анжелу Шаршонь!

Здобувачка 2 курсу педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта Анжела Шаршонь разом із Дмитром Самусєєвим (факультет фізичної культури) виборола 2 місце у відкритій командній першості Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з кульової стрільби (пневматична гвинтівка). Змагання відбулися 11-12 квітня 2024 року. В особистій першості серед дівчат, Анжела також стала переможницею і закріпила за собою 2 місце, за що була нагороджена дипломом та медаллю за 2 місце.

Професорсько-викладацький склад і велика родина майбутніх педагогів щиро вітає Анжелу із перемогою! Пишаємося тобою студентко, подруго, одногрупнице! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні і виступах, впевненості у наступних перемогах!

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти