«Середовищна модель організації освітнього процесу в групах раннього віку»: гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора Наталії Гавриш

03 квітня здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта й викладачі кафедри теорії та методик дошкільної освіти в онлайновому режимі долучилися до гостьової лекції «Середовищна модель організації освітнього процесу в групах раннього віку» доктора педагогічних наук, професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, професора Наталії Гавриш.

Зустріч організована за ініціативи кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Пані Наталія детально зупинилася на проблемі організації освітнього процесу в групах раннього віку, зокрема інноваційних  підходах до моделювання  розвивального середовища в умовах різних типів закладів дошкільної освіти України; ознайомила з результатами напрацювань сучасних науковців з питань дидактико-методичного супроводу освітнього процесу в групах раннього віку на гуманістичних засадах, впровадження  яких  здійснювалося на етапі експериментального дослідження лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України з теми  «Виховання дітей раннього віку у закладах дошкільної освіти різних типів» (2019 – 2021 р.р.).

Науковиця окреслила чинники особистісного розвитку дітей раннього віку, схарактеризувала принципи й інноваційні засоби організації освітнього процесу в групах раннього віку, презентувала відеоматеріали роботи практиків за середовищною моделлю організації освітнього процесу в групах раннього віку.

Викладена лектором інформація зацікавила здобувачів вищої освіти, викликала жваву дискусію та переконала в перспективності обраного фаху.

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ щиро дякує нашим колегам, викладачам кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, та особисто доктору педагогічних наук, професору Наталії Гавриш за цікаву змістовну лекцію та партнерську взаємодію у підготовці майбутніх фахівців до професійної діяльності!

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти