Софія Русова до вас промовляє – поповнення бібліотеки педагогічного факультету новими книгами

Значний інтерес для історико-педагогічних досліджень мають педагогічні ідеї українських педагогів, серед яких особливе місце займає видатна українська педагогиня Софія Федорівна Русова (1856-1942). Вона залишила велику педагогічну спадщину, сповнену самобутніх думок, ідей, положень і висновків з актуальних проблем розвитку освіти, педагогіки, національної школи і національного виховання, що набувають особливої гостроти звучання в умовах сьогодення.

25 березня 2024 року бібліотеку педагогічного факультету за сприяння кафедри теорії та методик дошкільної освіти поповнено двома книгами.

Детальніше – на сайті кафедри теорії та методик дошкільної освіти