Студентка педагогічного факультету Альона Брижак серед переможців першого туру Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація творів мистецтва Альона Брижак здобула перемогу в першому турі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» (керівник – доцент Ірина Паур).

Щиро вітаємо Альону та бажаємо успішно захистити наукове дослідження і проявити себе в наступних етапах Конкурсу 2023/2024, де незалежні фахові експерти оцінять наукові роботи студентів.  Потім учасники зустрінуться на змаганнях, щоб під час роботи в команді продемонструвати особистісні компетенції.

*Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні. Її мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного
мистецтва та реставрації творів мистецтва