ДОТИК ДО ПРЕКРАСНОГО!

ДОТИК ДО ПРЕКРАСНОГО!

2 лютого 2024 року здобувачі 2 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта відвідали виставку картин і ювелірних виробів, організовану кафедрою образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з нагоди 20-річчя. Тема виставки «Об’єднані мистецтвом» стала не лише влучною темою зібрання, а й дієвим засобом занурення відвідувачів у світ краси, творчості й великої любові до світу і людей.

Краса – поруч, але не кожен здатний її побачити і передати іншим. Тільки справжній митець так любить свою справу, так захоплюється нею, що може захопити й інших. Природа, побут, постаті, історія, релігія, сучасність постало перед очима відвідувачів як барвиста мапа миттєвостей життя, а для майбутніх педагогів – це досвід спілкування з мистецтвом, здатний пробудити інтерес до нього у майбутніх поколінь. Вітаємо ювілярів зі святом і дякуємо за приємний дотик до високого мистецтва і благородні відчуття, викликані ним.

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти