Вітаємо Анастасію Шкварську з перемогою у Міжнародному конкурсі мистецтв «Я зможу»!

З 28 листопада по 2 грудня у Києві проходив Міжнародний конкурс мистецтв «Я зможу». Студентка ІV курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Анастасія Шкварська (клас проф. Майї Печенюк) стала лауреатом І премії у номінації “Академічний вокал”. Це не перший успіх студентки, тож бажаємо Анастасії подальших перемог!

Зараз проходить багато благодійних конкурсів, від проведення яких частина коштів перераховується на користь ЗСУ, тож беручи участь у благодійних мистецьких конкурсах, Анастасія намагається засобами пісенного мистецтва донатити на ЗСУ.

Кафедра музичного мистецтва