Щиро вітаємо наших студентів-митців та їхнього керівника!

Щиро вітаємо наших студентів-митців та їхнього керівника!

У Хмельницькому обласному художньому музеї завершився щорічний обласний мистецький конкурс імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра».

Цьогоріч до розгляду у І та ІІ турі надійшло 294 роботи з 23 закладів.

Серед переможців конкурсу – здобувачі вищої освіти педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Тетяна Гарліцька (4 курс, група OMD1-B20) – номінація «Графіка», назва роботи «Тривожно», техніка виконання (олійна пастель, 350х400); Дмитро Мотрій (магістрант, 1 курс, група RTM1-M23) – номінація «Живопис», назва роботи «Чоловік», техніка виконання (живопис акрилом,  40х30).

Керівник – лаборант, асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Володимир Бучковський.

Щиро вітаємо студентів-митців та їхнього керівника! Бажаємо творчого натхення та подальших успіхів і перемог!

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного
мистецтва та реставрації творів мистецтва