V Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти»

У рамках святкування Всеукраїнського дня дошкілля, яке цьогоріч припало на 24 вересня, на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти 21 вересня 2023 року проведено V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти».

Співорганізаторами конференції є Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Інститут проблем виховання НАПН України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Детальніше – на сайті кафедри теорії та методик дошкільної освіти