Віднайдено фото Миколи Леонтовича кам’янецького періоду життя

Віднайдено фото Миколи Леонтовича кам’янецького періоду життя

12 вересня 2023 р. у приміщенні колишньої Подільської духовної семінарії (сьогодні – Подільський державний університет), у якій навчався Микола Леонтович, відбулась презентація раніше невідомого фото композитора-подолянина з приватної колекції Анатолія Паладійчука (автора і куратора проєкту «КАМ’ЯНЕЦЬКІ НОТИ І КРИЛА «ЩЕДРИКА»). Віднайдене фото Миколи Леонтовича (на віньєтці випускників Подільської духовної семінарії 1897/1898 рр.) стало справжньою сенсацією, адже ця знахідка є єдиним фото на сьогодні з кам’янецького періоду життя митця, коли йому було 20 років.
Викладачі кафедри музичного мистецтва, які відвідали цей захід, зворушені сенсацією. Університетський кабінет-музей Миколи Леонтовича також матиме копію знахідки.

Кафедра музичного мистецтва