Відбувся навчально-практичний тренінг «Кольорові викрутаси» для учнів початкової школи

25 і 29 травня 2023 року на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проходив навчально-практичний тренінг «Кольорові викрутаси» для учнів початкової школи. Захід проводився з метою залучення викладачів мистецьких шкіл м.Кам’янець-Подільського як стейкхолдерів спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) освітньо-професійної програми Середня освіта (Образотворче мистецтво) спільно з Кам’янець-Подільським ліцеєм №14.

Під час тренінгу було використано елементи кольорознавства, інтеграції видів мистецтва, ігрові розвиваючі технології, а також арт терапевтичні практики!

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва