Запрошуємо митців Кам`янця-Подільського взяти участь у тематичній виставці «ПОДОЛЯНКА»

До 125-річчя з Дня народження кам`янецького художника ОЛЕКСАНДРА ГРЕНА Галерея мистецтв та кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка ЗАПРОШУЮТЬ митців Кам`янця-Подільського взяти участь у тематичній виставці «ПОДОЛЯНКА», на якій будуть представлені творчі роботи у різних техніках за власним баченням подільської дівчини-жінки «Подолянки».

Роботи приймаються до 16.05. 2023р.

Виставка відбудетеся у Галереї мистецтв, вул. Пятницька 11, Старе місто 19.05.2023р.

Галерея мистецтв: Алла Ковальчук, тел. 0964618246
Кафедра ОДПМ і РТМ: Володимир Бучковський, тел. 0673140838