Перші кроки на науковій ниві

Перші кроки на науковій ниві

31 березня 2023 року здобувачі першого бакалаврського рівня рівня вищої освіти спеціальності 013 початкова освіта Коваль Анна та Шевчук Марія зробили перші кроки на науковій ниві – взяли участь і доповіли на пленарному засіданні X Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції з міжнародною участю «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка виступив співорганізатором наукового заходу.
Майбутні вчителі початкових класів презентували проблеми формування фінансової грамотності молодших школярів у контексті ідей Нової української школи та використання цифрових технологій в освітньому процесі початкової школи.
Бажаю нашим здобувачам нових творчих пошуків!
Щиро дякую організаторам конференції (Андрущенко Віктору Петровичу, Торбіну Григорію Мирославовичу, Олефіренко Тарасу Олексійовичу, Матвієнко Олені Валеріївні та всім науково-педагогічним працівникам) за якісну підготовку та учасникам за цікаві й актуальні доповіді!

Усе буде Україна!!!

З допису Наталії Бахмат у Facebook