Відбулись дві гостьові лекції для ЗВО бакалаврату спеціальності “Музичне мистецтво”

Сьогодні, 30 березня о 13.00 год відбулись дві гостьові лекції для ЗВО бакалаврату (у форматі онлайн), у яких взяли участь студенти, маґістранти, а також викладачі ВНЗ міст Чернігова, Переяслава, Києва. До слухання лекцій долучились студенти і викладачі спеціальності “Музичне мистецтво” нашого університету. Лекції провели – доктор педагогічних наук, професор факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Горбенко Сергій Семенович (тема: “Теорія та методика організації музично-пізнавальної діяльності учнів закладів загальної середньої освіти”); Мартинюк Анатолій Кирилович, доктор педагогічних наук, професор кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі (тема: “Диригентсько-хорові школи України в культурологічному аспекті”). Такий формат (міжуніверситетський) проведення відкритих лекцій запропонували сковородинці вперше. Планувалась зустріч зі студентами, але на лекціях ще було багато присутніх і викладачів ВНЗ.

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook