Участь доцентів кафедри теоріі та методик початкової освіти в навчальному модулі «Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки»

6-14 лютого 2023 року the LEGO Foundation спільно з організацією МНРSS Collaborative провели навчання для представників закладів вищої освіти щодо реалізації навчального модуля «Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки».

У заході взяли участь доценти кафедри теоріі та методик початкової освіти Наталія Гудима та Ольга Ковальчук. Після проходження навчання науково-педагогічні працівники отримали сертифікати про успішне завершення програми загальним обсягом у 30 академічних годин (1 кред. ЄКТС).

У межах підвищення кваліфікаціі провели тренінг зі студентами 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта.

Дякуємо колегам і організаторам заходу за соціально-інтерактивне середовище, яке панувало на тренінгах!  Ви надихнули нас на взаємодію, а командна співпраця вмотивувала до впровадження ігрових взаємодій у своїй педагогічній практиці!

Тримаймо освітній фронт міцно!

Кафедра теоріі та методик початкової освіти