“УКРАЇНЦЯМИ МИ НАРОДИЛИСЯ!”

“УКРАЇНЦЯМИ МИ НАРОДИЛИСЯ!”

“Українцями ми народилися!” – культурно-освітній проєкт, який пройшов сьогодні на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ ім. І.Огієнка. Відбулася творча зустріч студентів з писанкарками Центру позашкільної освіти: керівницею “Народного художнього колективу” гуртка “Писанка” Валентиною Войтковою та керівницею гуртка “Народна лялька” Мариною Войцехівською, а також майстер клас з основ традиційного писанкарства від майстринь.
Від таїнства писанкарства студенти отримали радість, позитивні емоції та гордість, що ми українці і спільно, створюючи писанки, також наближаємо Перемогу. В подяку за чудовий настрій від студентів-художників писанкарки отримали оригінальну писанку.

З допису Наталії Мендерецької у Facebook