Запрошуємо взяти участь у ІІІ частині культурно-освітнього проєкту “УКРАЇНЦЯМИ МИ НАРОДИЛИСЯ!”

«ПІЗНАЄМО ДОСЛІДЖУЮЧИ, СТВЕРДЖУЄМОСЯ ВІДТВОРЮЮЧИ…» – продовження проєкту «Українцями ми народилися!». Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва спільно з випускницею кафедри – Валентиною Войтковою запрошує взяти участь у ІІІ частині культурно-освітнього проєкту “УКРАЇНЦЯМИ МИ НАРОДИЛИСЯ!”
Валентина Войткова – керівниця “Народного художнього колективу” гуртка “Писанка” “Центру позашкільної освіти” Дунаєвецької міської ради, авторка та розробниця програми роботи гуртка з зернової техніки розпису поверхні яйця – “Писанкове зернятко”, авторка навчально-методичного посібника “Інноваційні технології у писанкарстві”, у якому описано унікальну зернову техніку виготовлення писанки зернівки.
21.03.2023, 11:00 – Творча зустріч, майстер клас з основ традиційного писанкарства (мистецький корпус К-ПНУ ім. І.Огієнка, 17 ауд.)
01.04.2023 – Творча зустріч, виставка робіт учнів гуртка “Писанка” та майстер клас (НІАЗ “Кам’янець”)

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного
мистецтва та реставрації творів мистецтва