Гостьова лекція Валентини Кузик “Інструментарій Арканів сакральних символів (методичка для вчителів музичного мистецтва)”

10 березня 2023 відбулася гостьова лекція з дисципліни “Аналіз музичних творів” на тему: “Інструментарій Арканів сакральних символів (методичка для вчителів музичного мистецтва)”. Лекцію провела КУЗИК Валентина Володимирівна – музикознавиця, доктор філософії мистецтва, старший науковий співробітник відділу музикознавства та музичної етнології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України, член Національної спілки композиторів України, лауреатка премії ім. Миколи Лисенка та премії ім. Миколи Леонтовича, володарка ордену Св. Варвари-великомучениці (ПЦУ).

Студенти із задоволенням слухали новий для них матеріал, з цікавістю спириймали його, а після закінчення зустрічі ще довго обговоювали почуте, захоплено обмінювались думками. Ілюстративний матеріал лекції сприяв захопленню, адже методичні поради, запропоновані науковцем, можуть використовуватись у практичній роботі майбутніх учителів музичного мистецтва.

Кафедра музичного мистецтва