Нагородження переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

7 березня 2023 року на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулось нагородження переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із різних спеціальностей. Серед здобувачів, які отримали грамоти, Анастасія Матвеєва, здобувачка вищої освіти 4 курсу спеціальності Дошкільна освіта, яка посіла І місце на І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Дошкільна освіта. Науковий керівник: Демчик Катерина Іванівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти