Поєднуємо знання, уміння, навички й досвід: науково-методичний семінар для педагогів

08 лютого керівник навчально-методичного відділу, кандидат філологічних наук, доцент Наталія Гудима і кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Ковальчук провели науково- методичний семінар на тему «Психолого – педагогічний складник початкової освіти в умовах воєнного стану в Україні» для педагогів закладів загальної середньої освіти в м. Хотин.

Така співпраця є актуальною сьогодні, адже школа готує підґрунтя для того, щоб майбутній здобувач освіти пізніше став не тільки висококваліфікованим спеціалістом у своїй галузі, а й компетентною особистістю.

Плідна робота педагогів усіх рівнів системи освіти надає можливість поєднувати їх знання, уміння, навички й досвід для ефективного вирішення проблем освіти і підвищення рівня професіоналізму.

Сподіваємося подальшу співпрацю!

Кафедра теорії та методик початкової освіти,
Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1