Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку та придбати роботи, які з такою любов’ю та натхненням були створені саме для вас!

02 лютого відбулося відкриття благодійної виставки “Намалюємо щастя разом!”. Над творчими роботами працювали  діти з особливими потребами зі спільноти руху «Віра і Світло» і студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів мистецтва Кам’янець Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Виставка триватиме до 15 лютого у Виставковій залі (Соборна 29а).
Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку і придбати роботи, які з любов’ю та натхненням були створені саме для вас. Всі виручені кошти будуть використані на потреби наших друзів – особливих молодих людей спільноти «Віра і Світло»! Дякуємо!

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва