Студенти К-ПНУ – лауреати та дипломанти ХХІ Міжнародного конкурсу образотворчого мистецтва для дітей і молоді «Завжди зелено, завжди небесно»

У польському місті Торунь завершився XXІ Міжнародний конкурс образотворчого мистецтва для дітей і молоді «Завжди зелено, завжди небесно».

Організатор – Галерея Центру дитячої творчості в м. Торунь за участю:
–  управління маршала Куявсько-Поморського воєводства в м. Торунь;
–  мерії м. Торунь.

На авторитетному художньому форумі розглянули 8981 дитячу художню роботу з 37 країн світу.

У конкурсі взяли участь 12 здобувачів вищої освіти Університету Огієнка.

Із них:
–  студентки 2 курсу групи ODR1-B21 спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Ангеліна Кіселюк та Анна Лехман отримали диплом лауреата конкурсу і нагороду (керівник – кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, доцент Іван Підгурний);

–  студентка 4 курсу групи ODR1-B19 спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Альона Брижак, студентка 3 курсу групи ОМD1-B20 спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво) Олександра Надольська, студентка 2 курсу групи ODR1-B21 спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Анна Жолтовська (керівник – лаборант, асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Володимир Бучковський) та студентка 3 курсу групи RТМ1 спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Реставрація творів мистецтва) Юля Антонщишена (керівник – доктор мистецтвознавства, професор Наталія Урсу) стали дипломантами конкурсу; їхні роботи були відібрані для участі у виставці за  результатами конкурсу.

Кафедра  образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва