Переможці рейтингу науково-педагогічних працівників К-ПНУ за 2021-2022н.р. нагороджені грамотами

29 грудня на черговому засіданні вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка ректор Сергій Копилов нагородив переможців рейтингу науково-педагогічних працівників К-ПНУ за 2021-2022 навчальний рік.
Грамоти отримали: Наталія Бахмат, Анатолій Філінюк, Олександр Любинський, Наталія Коваленко, Олена Бєлова, Наталія Каньоса, Олександр Алєксєв, Іванна Пукас, Наталія Гевчук.

Щиро вітаємо:
БАХМАТ НАТАЛІЮ ВАЛЕРІЇВНУ – завідувача кафедри теорії та методик початкової освіти, доктора педагогічних наук, професора;
КАНЬОСУ НАТАЛІЮ ГРИГОРІВНУ – кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри теорії та методик дошкільної освіти;
ПУКАС ІВАННУ ЛЕОНІДІВНУ – кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії та методик дошкільної освіти.
Бажаємо подальших здобутків і натхнення!

Рейтинг науково-педагогічних працівників К-ПНУ за 2021-2022 н.р.

Деканат педагогічного факультету