Презентація конкурсу програми ЗАВТРА.UA в університеті Огієнка

Презентація конкурсу програми ЗАВТРА.UA в університеті Огієнка

Друзі, ми раді повідомити Вам, що у четвер, 10 листопада, о 15.00 в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на платформі Google meet Огієнка відбудеться презентація цьогорічного конкурсу Стипендіальної Програми Фонду Віктора Пінчука Zavtra.UA.

Під час презентації стипендіати Завтра.UA розкажуть студентам про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

*Реєстрація на презентацію доступна за покликанням: http://surl.li/domnn*

Зверніть увагу, що:

🟢 Конкурс проводиться для українських студентів 3-6 курсів денної форми навчання, змінотворців у душі та на справах.

🟢 Заявки приймаються з 20 жовтня до 30 листопада.

🟢Щоб взяти участь, заповнюй форму та прикріпляй необхідні документи у електронному вигляді. Всі подробиці на сайті.

🟢 Переможці отримуватимуть щомісячну стипендію у 3727 гривень протягом року. Крім того — можливість бути частиною прогресивної спільноти, спілкуватися з експертами, відвідувати навчання та брати участь у тренінгах. Творити майбутнє.

До зустрічі на презентації!