Вітаємо Катерину Струк!

Вітаємо Катерину Струк!

Вітаємо Катерину Струк, студентку магістратури (група ММ1-М21) спеціальності “Музичне мистецтво”, яка посіла І місце у рейтингу успішності серед студентів університету та І місце серед студентів педагогічного факультету за результатами 2021-2022 навчального року.
Катерина не тільки в цьому році, а впродовж навчання в університеті, демонструє високий рівень успішності, бере активну участь у наукових конференціях, мистецьких заходах, концертах, семінарах. Вона – лауреатка багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів у жанрі інструментального мистецтва (клас доцентки, кандидатки мистецтвознавства А. Боршуляк), володарка диплому ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво». Бажаємо Катерині подальших успіхів та творчих злетів!