Архів за місяць 28.06.2022

АвторНіна Соколовська

Випуск 32 “Педагогічна освіта: теорія і практика”

Педагогічна освіта: теорія і практика: Збірник наукових праць / Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; Інститут педагогіки НАПН України [гол. ред. Бахмат Н.В.]. Вип. 32 (1-2022). Київ: Міленіум, 2022. 372 c. (Index Copernicus), категорія Б

Електронна версія випуску доступна на сайті збірника: www.pedosv.kpnu.edu.ua

Ніна Соколовська, провідний фахівець 

 

АвторНіна Соколовська

Зустріч із керівництвом університету «Відкрий для себе К-ПНУ»

Запрошуємо вступників-2022 дізнатися більше про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на зустрічі «Відкрий для себе К-ПНУ», яка відбудеться 29 червня об 11:00.

Ректор університету Сергій Копилов і декани факультетів, в.о. директора науково-дослідного інституту української філології та журналістики ознайомлять вас з особливостями організації освітнього процесу в К-ПНУ, переліком спеціальностей, за якими здійснюють підготовку фахівців, та окреслять перспективи вашого успішного майбутнього як здобувача вищої освіти університету.

На зустрічі буде присутній відповідальний секретар приймальної комісії К-ПНУ Василь Чабанов, який розповість про вступну кампанію-2022, зокрема про її терміни, особливості та новації.

Присутні зможуть відповісти на всі ваші запитання, які можна буде поставити безпосередньо під час зустрічі, так і попередньо, вказавши їх у Google-формі за покликанням.

Покликання на зустріч.

АвторНіна Соколовська

Науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти взяли участь у координаційній зустрічі із представниками The LEGO Foundation

21 червня 2022 року на платформі Zoom науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти (спікер – доцент Наталія Гудима, учасники – професор Наталія Бахмат, доцент Наталія Мєлєкєсцева, старший викладач Ольга Ковальчук, асистент Олена Довгань) Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь у координаційній зустрічі із представниками The LEGO Foundation для закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти. Під час заходу були представлені більше 40 закладів освіти України.

Детальніше – на сайті газети “Студентський меридіан”

АвторНіна Соколовська

Лілія Максим – лауреатка І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу “Україна єднає світ”

Вітаємо Лілію Максим, студентку І курсу спеціальності “Музичне мистецтво” (заочна форма навчання), яка стала лауреаткою І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу “Україна єднає світ”. Конкурс проходив 18-19 червня очно у місті Торунь (Польща). Всі виручені кошти з конкурсу передані ЗСУ. Керівник професор М.Печенюк отримала подяку. Вона рада за Лілію, яка в такий складний час працює над собою, творить і перемагає.

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook

АвторНіна Соколовська

Всеукраїнська інтернет-конференція «Освітній процес в закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації»

16 червня 2022 року о 10.00 науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти взяли участь у роботі Всеукраїнської інтернет конференції «Освітній процес в закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації».

Детальніше – на сайті кафедри теорії та методик дошкільної освіти

АвторНіна Соколовська

Практика студентів 1 курсу «Літній пленер» (галерея робіт)

Керівник практики – асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Наталія Мендерецька

« of 2 »

 

АвторНіна Соколовська

Студенти-заочники успішно захистили курсові роботи з “Методики музичного виховання”

Студенти-заочники старанно підготувались і 10 червня успішно захистили курсові роботи з “Методики музичного виховання”. Всі роботи написані на актуальні теми. Дві з них присвячені музично-педагогічній діяльності композитора-подолянина Миколи Леонтовича (145-тиріччя від дня народження якого відзначатимемо у грудні цього року).

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook