Відбулася науково-практична конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності “Музичне мистецтво”

25 травня 2022 р. на базі кафедри музичного мистецтва проведена науково-практична конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності “Музичне мистецтво”. Були визначені переможці конкурсу, з-поміж яких – здобувачі вищої освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (Мазурик Вікторія), Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (Науменко Яна), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (Новосадов Ярослав), Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (Карнаух Марія), ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» (м. Одеса, Тернова Анна), Навчально-наукового інституту культури і мистецтв ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (Бриньова Єлизавета), Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Сорокін Петро), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (Михайлова Яна), Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (Феслер Тетяна).

Вітаємо усіх учасників конкурсу, їхніх наукових керівників, бажаємо успіхів на науковій ниві!

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook