Лірико-патріотична пісня «Заповідане»

Лірико-патріотична пісня «Заповідане»

Лірико-патріотична пісня на вірші В. Матвієнка «Заповідане», яку написала доцент кафедри музичного мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Світлана Чабан-Чайка, посіла належне місце в репертуарі вокально-інструментальних колективів та ансамблів бандуристів України. Пісня, написана ще у 2001 році, не втрачає своєї актуальності, навпаки – все більше колективів, особливо шкільних, включає її у свій репертуар. Вона звучить у виконанні дуету у складі заслуженого діяча мистецтв України В. Горбатюка та Народного артиста України В. Єсипка, ансамблю бандуристів «Соколики» з Чернігова, учнівського ансамблю Олександрійської гімназії, ансамблю «Козаченьки» з Житомирщини, учнівського ансамблю бандуристів «Чарівні струни» КПНУ імені Івана Огієнка, гурту «Собор», ансамблю бандуристів Соколівського закладу середньої освіти, що на Хмельниччині, квартету бандуристок «Розмарія» Дніпровської музичної школи №2 і багатьох солістів та колективів.

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook