Майстерклас «Арттерапія як метод подолання емоційного напруження та стресу»

Майстерклас «Арттерапія як метод подолання емоційного напруження та стресу»

03 травня 2022 року проведено другий майстерклас «Арттерапія як метод подолання емоційного напруження та стресу» у межах створеного Освітнього Хабу Хмельниччини. Проєкт об’єднав Хмельницьку військову адміністрацію, Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціацію інноваційної та цифрової освіти, комп’ютерної академії IT STEP, Кам’янець-Полільський національний університет імені Івана Огієнка, навчальні заклади професійної освіти.
Організатором заходу є кафедра теоріі та методик початкової освіти, модератором – Ковальчук Ольга, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри. Учасники майстеркласу оволоділи базовими методами й інструментами розвитку емоційної компетентності, розпізнавали власні емоції та проживали їх на папері.

З допису кафедри теоріі та методик початкової освіти у Facebook