Крокуй стежкою знань!

Й
свого не цурайтесь…

Тарас Шевченко

1 вересня – День знань, хвилююче свято для всіх! Не існує людини, котра не пам’ятає день першого дзвоника, першу вчительку, шкільних товаришів. 1 вересня – це всенародне свято! Адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Сучасний світ потребує людини з високим рівнем загальної культури, освіти, людини цілеспрямованої, мобільної, здатної швидко орієнтуватися і приймати оптимальні рішення у складних обставинах. Цей перелік вимог сучасності до людини можна продовжувати і продовжувати. Але безперечним залишається одне: чим вищий рівень знань людини, тим більше вона відповідає всім цим вимогам, тим ширші можливості відкриваються перед нею, тим легше знаходить вона своє місце в суспільстві.

Нині, на початку третього тисячоліття, людство переходить від суспільства індустріального до суспільства інформаційного. Це вимагає від молоді, яка вступає в самостійне життя, глибоких знань, високого інтелектуального й фізичного розвитку.

Щороку бібліотекарі читального залу педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка організовують різноманітні заходи до Дня знань. Цьогоріч для читачів організовано книжкову виставку «Крокуй стежкою знань».

З експонованими виданнями можна ознайомитися у книгозбірні читального залу педагогічного факультету.

Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань!

Саме Ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього. Хочемо побажати всім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

Т. В. Сологуб,
завідувач сектору читального залу педагогічного факультету