Вітаємо маґістрантку Христину Мельник з перемогою!

Вітаємо маґістрантку Христину Мельник з перемогою!

Вітаємо маґістрантку Христину Мельник з перемогою (І місце) на VI МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «INTER FEST KITEN» (Кітен, Болгарія, 6-13 червня 2021 р.), номінація – вокальне мистецтво, жанр – ретро пісня. За час навчання в університеті (клас вокалу проф. М. Печенюк) Х. Мельник ставала лауреатом багатьох мистецьких конкурсів (VII Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс “Grand Fest Кам’янець – осінь 2019”; IX Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні “Пісня буде поміж нас”; Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости до Дня музики» (Полтава); VII Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс “Grand Fest Кам’янець – осінь 2019”; VІІ Міжнародний полікультурний фестиваль-конкурс «Переяславський дивограй» (2020) та ін. Маґістрантка – активна у науковій роботі, щороку бере участь у звітних наукових конференціях, друкує статті у збірнику наукових праць студентів і магістрантів мистецьких спеціальностей.
Бажаємо Христині не зупинятись на досягнутому і підкорювати нові творчі вершини!

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook