Вітаємо з перемогою у І етапі Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового “Грай, музико моя”!

Вітаємо студентів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Діану Гончар (клас доцента Ситник Т.М.), Андрія Дейнеку (клас викладача Пухальського Т.Д.), Вікторію Зернюк (клас викладача Пухальського Т.Д.), Каріну Рубановську (клас доцента Мартинюк Л.В.), Івана Прокопчука (клас доцента Ситник Т.М.) з перемогою у І етапі Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового “ГРАЙ, МУЗИКО МОЯ”. Бажаємо подальших творчих успіхів та перемоги у другому турі конкурсу!

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook