Наші студенти – лауреати “GRANDFEST WINTER”!

Наші студенти – лауреати “GRANDFEST WINTER”!

Студент 1 курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Андрій Дейнека (клас Тараса Пухальського, кандидата педагогічних наук, асистента кафедри музичного мистецтва) здобув перемогу на Х Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі “GRANDFEST WINTER” та звання Лауреата ІI ступеня (номінація “Естрадний спів”). Вітаємо та бажаємо подальших творчих злетів!

Вітаємо студентку 4 курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Вікторію Зернюк (клас Тараса Пухальського, кандидата педагогічних наук, асистента кафедри музичного мистецтва) з перемогою на Х Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі “GRANDFEST WINTER” та здобуттям Лауреата ІI ступеня (номінація “Естрадний спів”). Бажаємо подальших творчих успіхів!

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook