Магістрантка Яна Лашко на Другій Всеукраїнській виставці бієнале «Акварельний альбом 2020»

Лашко Яна Володимирівна – магістрантка 1 курсу кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва педагогічного факультету К-ПНУ.
За останні два роки багаторазово брала участь у виставках, пленерах, конкурсах. Серед яких всеукраїнські виставки в київському Будинку художника «Осяяна палітра» (2019 р.), «Мистецький калейдоскоп» (2020 р.), «Мистецьке натхнення» (2020 р.).
Після творчого конкурсу була запрошена до участі у Другій Всеукраїнській виставці бієнале «Акварельний альбом 2020» у Музеї друкарства в Києво-Печерській лаврі.
Окрім мистецької виставкової діяльності займається науково-дослідницькою роботою, представляє на високому рівні кафедру та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка  на міжнародних конференціях.

Яна та її роботи

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва