День відкритих дверей

АвторНіна Соколовська

День відкритих дверей

8 лютого 2020 року в нашому університеті відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на якому майбутні студенти мали змогу познайомитися з двома факультетами університету – педагогічним та історичним. У дружній та творчій атмосфері абітурієнти змогли розглянути підготовлені інсталяції у холі університету, послухати вокальні та інструментальні виступи студентів, дізнатися про правила вступу на факультет. Також абітурієнти склали пробне ЗНО з історії України та зареєструвалися на творчі прослуховування з музичного мистецтва.

Детальніше про факультет, освітній процес, дозвілля студентів розповіли старшокласникам декан педагогічного факультету – професор Віктор Лабунець, викладачі кафедр педагогічного факультету та випускник спеціальності «Музичне мистецтво», учасник проекту «ГОЛОС КРАЇНИ» –  Сергій Клейніс.

Студенти кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва під керівництвом асистента Ольги Якубовської здійснили ретроспективний перфоманс «Жива картина» на основі твору художника ХІХ ст. Франца Вінтерхальтера «Імператриця Євгенія з фрейлінами» у співпраці зі Студією історичного костюма Ірини Шухтуєвої. Також студенти виставили власні творчі композиції, дипломні роботи з ювелірного мистецтва.

У рекреаційній зоні університету студенти педагогічного факультету під керівництвом старшого викладача кафедри теорії та методик початкової освіти Анатолія Ковальчука підготували яскраву виставку для майбутніх вступників, на якій можна було побачити ляльки-магодзи, виготовлені ними власноруч. Також охочі відвідали майстер-клас та виготовили на згадку про зустріч ляльку-кутасик «Україна – єдина країна!».

« of 2 »

З дописів кафедр педагогічного факультету у Facebook

 

Про автора

Ніна Соколовська administrator

провідний фахівець навчальної лабораторії обчислювальної техніки №11