Дискусійний клуб «Інтеграція українських закладів вищої освіти у глобальний освітній простір: виклики та можливості»

АвторНіна Соколовська

Дискусійний клуб «Інтеграція українських закладів вищої освіти у глобальний освітній простір: виклики та можливості»

14 квітня 2025 року о 12:00 у 208 авдиторії вперше був проведений дискусійний клуб для аспірантів галузі знань 01 Освіта/Педагогіка «Інтеграція українських закладів вищої освіти у глобальний освітній простір: виклики та можливості».

Спікер: професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти, доктор педагогічних наук, професор Ірина КУЧИНСЬКА.

Експерти:

  • проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук Геннадій БЕСАРАБЧУК;
  • професор кафедри політології та філософії, доктор політичних наук, професор Сергій ВОНСОВИЧ;
  • професор кафедри психології освіти, кандидат психологічних наук, професор Тетяна ДУТКЕВИЧ;
  • завідувач доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана ПОЛІЩУК.

У дискусійному клубі взяли участь здобувачі освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти 1-3 курсів галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, а також аспірант 1 курсу галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки спеціальності 052 Політологія, який зацікавився проблематикою щодо освітньої політики, реформ, які відбуваються у глобальному світі та Україні.

Всі учасники клубу, як здобувачі, так і рецензенти, прийняли активну участь в обговоренні питань щодо інтеграції українських закладів вищої освіти у глобальний освітній простір та виявили зацікавленість у подальшому проведенні подібних заходів.

Кафедра педагогіки та менеджменту освіти

Про автора

Ніна Соколовська editor

провідний фахівець навчальної лабораторії обчислювальної техніки №11